Wakacje z partnerem lub z przyjaciółką?

Urlop z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi zbzikowani i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – zalety
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu lub też analogicznych okolicznościach – dużo ludzi kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zainteresowania jakimkolwiek tematem. To też całe bezmiar świetnego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak czasem wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o nienagannie gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.